Komunikat prasowy

28.09.2020

Dodatkowa gotówka od Banku Pekao w specjalnej ofercie Pożyczki Przekorzystnej

Pożyczka Przekorzystna w Banku Pekao S.A. to możliwość realizacji różnych marzeń i planów lub dodatkowe środki na niespodziewane wydatki. Bez względu na to czy klient potrzebuje środków na zakup nowego komputera dla dziecka, remont mieszkania czy egzotyczne wakacje, w Banku Pekao może skorzystać z pożyczki ekspresowej na atrakcyjnych warunkach wnioskując o nią online w ramach internetowej oferty specjalnej.

Klient może wnioskować w Banku Pekao o Pożyczkę Przekorzystną z oprocentowaniem 6% i uzyskać finansowanie w kwocie nawet do 200 tys. zł. Klient ma także możliwość rozłożenia spłaty na okres nawet 10 lat, dzięki czemu miesięczna rata nie będzie wysoka. Środki może przeznaczyć na dowolny cel.

Oferta Banku Pekao promowana jest w wyszukiwarce Google oraz w wielu porównywarkach finansowych. Z dostępnej do końca roku promocji skorzystać mogą nowi klienci banku. Aby to zrobić, wystarczy wypełnić specjalny internetowy formularz kontaktowy dostępny na stronie https://www.pekao.com.pl/pozyczka/ i umówić się na spotkanie z doradcą w wybranym oddziale banku. Środki można uzyskać już nawet w jeden dzień od podpisania umowy.

Poszukując źródeł dodatkowego finansowania, warto wybrać ofertę instytucji godnej zaufania. Pożyczka, którą oferujemy ma nie tylko atrakcyjne warunki. Przyznając ją, kładziemy nacisk na to, aby nasi doradcy wyjaśnili wszystkie parametry produktu i rozwiali wszelkie wątpliwości klienta – wyjaśnia Wojciech Werochowski, Dyrektor Departamentu Produktów Kredytowych Klienta Indywidualnego w Banku Pekao.

 

 

 

Bank Pekao S.A., założony w 1929 r., jest jedną z największych instytucji finansowych w regionie Europy Środkowo-Wschodniej i drugim największym bankiem uniwersalnym w Polsce z ok. 235 mld zł aktywów. Posiadając drugą co do wielkości sieć oddziałów, Bank Pekao obsługuje ponad 5,6 mln klientów. Jako wiodący bank korporacyjny w Polsce, obsługuje co drugą korporację w Polsce. Status banku uniwersalnego opiera się na wiodącej na rynku pozycji w private banking, zarządzaniu aktywami i działalności maklerskiej. Zróżnicowany profil działalności Banku Pekao jest wspierany przez wiodący na rynku bilans i profil ryzyka odzwierciedlony w najniższych kosztach ryzyka, silnych wskaźnikach kapitałowych i odporności na warunki makroekonomiczne (jest w gronie trzech najbardziej odpornych wśród 48 banków w Europie w testach warunków skrajnych, przeprowadzonych przez EBA).

Od 1998 r. Bank Pekao jest notowany na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie i uczestniczy w kilku lokalnych (w tym WIG 20 i WIG) oraz międzynarodowych indeksach (w tym MSCI EM, Stoxx Europe 600 i FTSE Developed). Pekao jest jedną z najbardziej dywidendowych spółek giełdowych w Polsce na przestrzeni ostatnich 10 lat, wypłacając łącznie 20 mld zł w ciągu dekady.

NARZĘDZIA
   Kontakt dla mediów

Bank Pekao zaprasza do współpracy dziennikarzy i influencerów.
Aby zapewnić odpowiednią jakość i sprawność obsługi zapytań mediów, prosimy o kontakt drogą mailową wraz ze wskazaniem preferowanego terminu i godziny udzielenia odpowiedzi.

Klaudia Klimkowska
Bankowość detaliczna

tel. : +48 571 399 589
CO_CENTER